Auktion 3
Kortast tid kvar
172
Parti frimärken , postfriska
Slutpris100 SEK
173
Parti klockor / Smycken
Slutpris100 SEK
174
13st TESKEDAR I SILVER Stämplad , två storlek totalt 132geram
Slutpris600 SEK
175
Parti silver totalt 455 gram stämplad
Slutpris1 600 SEK
176
Parti Fiska Dragkrok / Tillbehör
Slutpris100 SEK
177
Parti mynt / sedlar
Slutpris100 SEK
178
Parti fiska Tillbehör
Slutpris100 SEK
179
Parti fiska tillbehör
Slutpris100 SEK
180
Parti smycken / klockor
Slutpris400 SEK
181
Parti ny silver
Slutpris100 SEK
182
Parti sked / blandat
Slutpris200 SEK
183
Parti blandad ny silver
Slutpris100 SEK
184
Olja på duk 49x59 signerad OTTER,
Slutpris100 SEK
185
Tavla Oljemålning signerad Lindskog 52x44
SlutprisInga bud
186
Oljemålning Tavla signerad 45 x 85
SlutprisInga bud
187
Bordslampa 70 talet Höjd 49 cm
SlutprisInga bud
188
Dam Summer Hattar 4st storlek 57
SlutprisInga bud
189
Bordslampor , ett par , 1950-tal Mässing, Orientalisk form
Slutpris200 SEK
190
Låda blandad
Slutpris200 SEK
191
Parti keramikkruka
SlutprisInga bud
192
Parti Handmålad kruka stora 22cm Höjd
SlutprisInga bud
193
stora tavla olja på duk , Fredrik är tillbaka ,76x106
SlutprisInga bud
194
Dammsugare Electrolux 1600W
Slutpris300 SEK
195
Kassaapparat
SlutprisInga bud
196
Bänkslipmaskin KELLEN ny skick
Slutpris300 SEK
197
Parti barn leksaker
Slutpris100 SEK
198
2 st barn leksak låda 55x38
SlutprisInga bud
199
VÄGGUR , rokokostil, 1900-talets mitt. EXACTA SWEDEN
SlutprisInga bud
200
VÄGGUR KLOCKA 1900 -TALET
SlutprisInga bud
207
CYKELSTÄLL, järn, vintage .
Slutpris100 SEK
208
Cafeset med två stolar Trä / metall
SlutprisInga bud
209
Kombinationsstege 2x9 18steg
Slutpris300 SEK
210
Blomlådor 2 st vitt metall Läng 120 cm Bred 25 cm
Slutpris200 SEK
211
Trädgårdshylla , vitt smide 2000-tal 5 st hyllplan
Slutpris400 SEK
Kontakt
Sydklippet
Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg
+46 700 55 58 66
info@sydklippet.se
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.